Pieteikties servisam

Kontakti

Brīvības gatve 250A

(+371) 20441133

Tvaika iela 3

(+371) 67391995

Pakalpojumi

Autokrāsošana

DirectAuto autoserviss ir aprīkots ar plašu un modernu iekārtu klāstu, kas ļauj ātri un kvalitatīvi veikt automašīnas krāsošanas darbus, garantējot ikvienam klientam akurāti veiktu darbu. Mūsu speciālists ar 10 gadu pieredzi kvalitatīvi veic nepieciešamos remontdarbus ikvienai automašīnai.

Automobiļu krāsošana tiek veikta speciāli aprīkotā zonā un krāsošanas kamerā, kas garantē to, ka veicot krāsošanas darbus tiek ievēroti standarti un videi draudzīgas tehnoloģijas. Krāsošanas kamerā ir augstie griesti, un, līdz ar to, ir iespēja apkalpot ne tikai vieglās automašīnas, bet arī mikroautobusus. Veicot krāsošanas darbus, mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem krāsošanas materiāliem, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un klientiem-izdevīgas cenas. Krāsas tiek piegādātas pēc individuāla pasūtījuma – tā , lai tonis precīzi atbilst automašīnas oriģinālam. Mūsu servisā veicam pilnu vai daļēju auto krāsošanu, kā arī atsevišķu virsbūves detaļu krāsošanu.

Speciālie piedāvājumi

Autoserviss

Griežoties DirectAuto autoservisā, Jūs laipni sagaidīs un Jūsu automašīnu pieņems servisa vadītājs, kurš:

Par mums

DirectAuto veiksmīgi turpina attīstību kā autoserviss, kas ar individuālu attieksmi un augstu atbildības sajūtu, apkalpo juridiskās personas un privātpersonas. Piedāvājam apkalpot Jūsu personīgo auto vai uzņēmuma autoparku mūsu autoservisā, garantējot labu un kvalitatīvu apkalpošanu, jo pie mums strādā augsti kvalificēti darbinieki.

Veicot automašīnu remontdarbus pie mums, Jums būs iespēja pārliecināties ne tikai par pozitīvo gaisotni servisā, bet arī par darbinieku augsto profesionālo līmeni. Sadarbojoties ar vadošajiem auto rezerves daļu vairumtirgotājiem Baltijā un Eiropas Savienībā, mūsu autoserviss spēs piemeklēt katra klienta vēlmēm un finansiālām iespējām atbilstošas rezerves daļas.

Mūsu prioritāte ir kvalitatīvs darbs, individuāla pieeja un apmierināts klients!

Mūsu kolēģi